Zamknij
MENU
 
Strona główna
O nas
Oferta
Kontakt
Zamknij
 
O nas
 
 

O nas

Firma DEL­VIS sp. z o.o. powstała w styczniu 2006 roku po przekształceniu spółki cywilnej o tej samej nazwie.

 

Początki firmy sięgają roku 2003, kiedy to staliśmy się pionierami w produkcji gilz papierosowych w Polsce. Pierwsza maszyna do produkcji gilz została zakupiona w Anglii, jednak popyt na nasze wyroby w tamtym czasie był tak duży, iż zainwestowaliśmy w specjalistów z zakresu budowy maszyn, aby budować maszyny przystosowane do naszych potrzeb, co w konsekwencji pozwoliło nam zaspakajać wzrastające zapotrzebowanie klientów oraz otwierać się na nowe rynki zbytu. Kolejne firmy europejskie stawały się naszymi kontrahentami.

 

Ta tendencja utrzymuje się do chwili obecnej. Realnie wzrastający popyt na nasz towar i stabilność finansowa pozwoliły nam na kolejne inwestycje. W pierwszej kolejności postawiliśmy na rozbudowę kolejnych hal magazynowo produkcyjnych, modernizację istniejących, a co najważniejsze zoptymalizowanie warunków pracy naszych pracowników. Rozwój firmy wiąże się ściśle z wzrastającą liczbą pracowników. Już wkrótce planujemy budowę kolejnej hali produkcyjnej oraz kolejne inwestycje.

 

 

 

Certyfikat ISO

 

W celu utrzymania najwyższej jakości naszego produktu i jak najlepszego spełniania oczekiwań klientów, w marcu 2016 roku przeszliśmy pomyślnie proces certyfikacji  w naszej firmie w zakresie systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001.

 

ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Poniższy certyfikat jest dowodem na to że nasza firma spełnia międzynarodowe wymagania dotyczące prawidłowego zarządzania jakością. 

 

 

 

Czym się zajmujemy?

 

Mimo rosnącej konkurencji na rynku nadal pozostajemy liderem w naszej branży. Aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom naszych obecnych i potencjalnych klientów wdrażamy system ISO 9001:2015, który pozwoli nam zaspokoić oczekiwania naszych klientów w zakresie najbardziej restrykcyjnych norm. Warto wspomnieć, że w gronie naszych odbiorców jest liczna grupa potentatów z zakresu dystrybucji wyrobów tytoniowych oraz wiele sieci handlowych. Mimo dynamicznego rozwoju firmy, nie zaprzestaliśmy promowania się, dlatego też z przyjemnością bierzemy udział w prestiżowych targach produktów tytoniowych w miastach takich jak: Kraków, Dortmund, Praga, Paryż, Londyn, Dubaj czy Las Vegas.

 

 

Nagrody

 

Nasza praca włożona w rozwój firmy została doceniona wieloma prestiżowymi nagrodami, m.in. :

  • tytuł „Geparda Przemysłu” - 495 pozycja wśród 50.000 firm w Polsce w okresie od 2008 do 2010 roku, w rankingu na zlecenie Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma”
  • laureat rankingu „Gazela Biznesu” w 2012 roku na pozycji 2120, natomiast już 2014 roku na pozycji 336;
  • w rankingu „Menadżer Firmy 2013” – prezes naszej firmy znalazł się w gronie 500 najlepiej zarządzających menażerów;
  • zostaliśmy również wyróżnieni przez czasopismo Forbes, jako laureat Diamentów Forbesa i znaleźliśmy się w gronie najlukratywniejszych firm w Polsce.

 

Najlepsi na rynku

 

Mimo rosnącej konkurencji nasz produkt jest nadal uważany za najlepszy. Składa się na to wiele czynników, jednym z nich jest jakość produkowanych przez nas gilz. Do wyprodukowania naszych gilz wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości, posiadające wszelkie atesty, pochodzące z rodzimych rynków europejskich oraz z rynków amerykańskich. Stawiamy zarówno na jakość wykorzystywanych materiałów jak również, estetykę wykonania oraz jakość i funkcjonalność tak gilz jak i opakowania. Jesteśmy bardzo elastyczni co do zapotrzebowania naszych obecnych i przyszłych klientów czego przykładem jest możliwość wyprodukowania marki własnej na życzenie klienta.

 

Poznaj naszą firmę

 

 
Copyrights ©2017 by DELVIS Sp. z o.o. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione