Zamknij
MENU
 
Strona główna
O nas
Oferta
Kontakt
Zamknij
 
 
 

Gilzy papierosowe

Gilzy papierosowe, których produkcją zajmuje się nasza firma, zwane inaczej tutki lub bibułki papierosowe składają się z bibuły i filtra. Mają kształt papierosa, ale staną się nim dopiero po nabiciu tytoniem.

 

W dbałości o najwyższą jakość naszych gilz do produkcji stosujemy tylko sprawdzone surowce sprowadzane z całego świata. W naszej ofercie posiadamy dużą różnorodność gilz. Od ekologicznych, szybko rozkładających się w środowisku gilz EKO, poprzez mentolowe lub owocowe gilzy CLICK, aż po gilzy z każdą stosowaną na świecie długością filtra papierosowego pozwalające na wybranie ilości tytoniu który chcą Państwo przeznaczyć na stworzenie jednego papierosa.

 

Nasze gilzy produkujemy z zachowaniem Europejskich norm, tak aby maksymalnie redukowały ilość substancji szkodliwych. Korzystając z naszych produktów, nie tylko mają państwo pewność co do jakości materiałów używanych przy produkcji, mogą być państwo spokojni co do jakości wyrobu końcowego. Jest tak dlatego, że nasze gilzy przed trafieniem do Państwa przechodzą wnikliwą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji.

 

Dlaczego warto zainwestować w nasze produkty? Przede wszystkim dlatego, że mają Państwo pewność że kupujecie produkt najwyższej jakości, ale również dlatego, że poświęcając czas na sporządzenie własnych papierosów oszczędzają państwo aż do 50 % kosztów. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania naszych gilz papierosowych, wierzymy że zostaną Państwo naszymi stałymi klientami.

 

Wielu naszych klientów postanowiło kupować nasze gilzy pod nazwą marki własnej. Niezależnie od nazwy na pudełku nasze gilzy produkujemy z najwyższą starannością i przy użyciu materiałów najwyżej jakości.

 

Produkcją gilz na życzenia klienta możemy zająć się kompleksowo, poczynając od przygotowania projektu pudełka przez wybór nadruku, aż po wyprodukowanie i spakowanie gilz. Jesteśmy w stanie wyprodukować gilzy każdego typu, wszystko zależy od życzenia klientów.

 
 
Golden Filter

Golden Filter to wiodąca na rynku polski marka gilz papierosowych, produkowana z dbałością o najwyższą jakość, z zastosowaniem najnowszej technologii.

› DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nasze marki własne

W ofercie posiadamy również najwyższej jakości gilzy sprzedawane pod markami:

 

 Ograniczenie

 Brutus

› DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 
Copyrights ©2017 by DELVIS Sp. z o.o. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione